Náš tým

Jsme specializovaná vzdělávací společnost zaměřená  na metodiku  vzdělávání. Připravujeme lektory interní i externí, umíme se postarat o  Váš lektorský  tým. Vše máme založeno na naší vlastní   metodice, která se opírá  o mnoho let výzkumů  a vychází z ověřených a hlavně funkčních prvků.

Hana Adamíková

Hana Adamíková

Koučinku a mentoringu se věnuje od roku 2012. Ve své praxi především pomáhá uvolnit lidský potenciál, pracuje s emocemi a emočními bloky (překonávání strachu, práce s hněvem, frustrací, atd.), učí efektivní komunikaci a prezentačním dovednostem. Hana úspěšně přednáší na téma „Umění zdravé sebedůvěry.“  Specializuje se na téma adaptace, kulturního šoku a zpětného kulturního. Pět let pracovala a studovala v zahraničí (USA, Maďarsko). Má za sebou korporátní zkušenost v oblasti médií  a marketingu (Universal McCann, Unilever Magyaroszág, Unilever ČR). Své kurzy vede v češtině nebo angličtině.

 

Motto: "Po každé bouři vyjde slunce."
Hana Bobrovská

Hana Bobrovská

Hanka více než 25 let pracuje jako HR manažer a ředitel v malých i velkých, českých i zahraničních firmách. Její silné stránky jsou komunikace, vyjednávání, facilitace, jednání s odborovými organizacemi a práce s týmem.

V personalistice a vůbec v práci s lidmi stále vidí spoustu příležitostí a možností jak věci zlepšovat, rozvíjet, posouvat kupředu. Sama si uvědomuje, že neustálý rozvoj je nutný, proto se sama celý život vzdělává a zajímá se o nejnovější trendy.

Motto: „Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou"
Hana Kaniová

Hana Kaniová

Hančinou celoživotní vášní, které se profesně věnuje od roku 2000, je vzdělávání a osobní rozvoj. Původní zázemí našla v jazykové škole, kde vystřídala pozice lektorky AJ a FJ, metodika a a studijní ředitelky.

Od roku 2016 se aktivně věnuje koučinku, úspěšně absolvovala koučovací výcviky INTECO – integrativní kouč, NLP Practitioner, NLP Master, Gestalt – Hledání dobrého tvaru a Gestalt Creative. Specializuje se na integrativní koučink se zaměřením na NLP a Gestalt přístup v koučování, které umožňují řešení i hlubších témat jako odstranění bloků a obav, zmírnění trémy či zvýšení sebedůvěry. Při koučování často využívá prožitkové koučovací techniky, které umožňují hlubší práci a vedou k pozitivním změnám, které jsou udržitelné.

Jako lektorka měkkých dovedností se zaměřuje na komunikaci v mnoha jejích podobách (efektivní komunikace, respektující a nenásilná komunikace, aktivní naslouchání, asertivita, zpětná vazba), emoční inteligenci, práci s emocemi a kreativnímu myšlení. Mezi její oblíbená témata patří také sebedůvěra, work-life balance, sebekoučink a koučovací techniky pro manažery a vedoucí týmu.

Motto: „Kdo chce, hledá způsoby. Kdo nechce, hledá důvody.“
Hana Káňová

Hana Káňová

Hanka má 18 let zkušeností z oblasti bankovnictví. Pracovala na různých pozicích od prodejce, asistentky ředitele, CRM specialisty či projektového specialisty. Posledních 11 let se věnuje lektorství se zaměřením na soft skills a hard skills. Jako interní lektor má zkušenosti z prodeje, servisu, investic, retencí, akvizic a vymáhání. V neposlední řadě se může pochlubit i bohatými zkušenostmi s vedením rozvojových programů napříč pozicemi.

Na své práci ji nejvíce baví, když vidí individuální posun svých klientů. Ráda pomáhá analyzovat potřeby a navrhnout řešení, které je co nejvíce zaměřené na praktické využití. Preferuje kreativitu a široký záběr rozvoje. Proto také ráda a bez předsudků zkouší nové věci a inovativní přístupy.

Motto: “Nedělej ostatním to, co nechceš, aby oni dělali tobě.”
Hana Slámová

Hana Slámová

Hanka má přes 15 let manažerských zkušeností v bankovnictví a nyní se již 5. rokem věnuje koučování, mentorování a vzdělávání, prioritně v manažerských dovednostech, kde předává své nabyté zkušenosti. Semináře Hanky jsou energické a plné zkušeností z praxe, které vás naučí používat.

 

Motto: Můj cíl je pomáhat lidem růst a cítit se spokojeně.
Iva Piršel

Iva Piršel

Iva pracovala přes 10 let jako interní trenér v bankovnictví. Vzdělávala nové zaměstnance banky na oddělení vymáhání pohledávek, dále rozvíjela stávající zaměstnance mimo jiné v oblastech vyjednávání, podávání zpětné vazby, prezentačních dovedností. Její školení mají energii a „šťávu“, je zaměřená na praktické dovednosti, které Vás naučí využívat v každodenním osobním i profesním životě. Mimo lektorskou oblast našla Iva lásku v šití kabelek a peněženek. Je hrdou maminkou 2 kluků a pokud čas dovolí, miluje kvalitní a dobré jídlo a spánek.

Motto: "Všechno zlé je k něčemu dobré"
Iveta Kišová

Iveta Kišová

Iveta se celý svůj profesní život pohybuje mezi lidmi a ve své praxi těží z bohatých pracovních zkušeností v různých typech firem, od korporátu, přes soukromý sektor, až po neziskovku, což spolu s celoživotním osobním rozvojem považuje za dokonalou průpravu k současné práci kariérního poradce, kouče, mentora, lektora, externího personalisty a happiness manažera. Své klienty vede k vnímání vlastní sebehodnoty a potencionálu jako nástroje k posunu a k vnitřním zdrojům pro nalezení řešení. Ráda pomáhá znevýhodněným skupinám na trhu práce, což je generace 50+ a ženy po rodičovské. Ve firmách mentorsky a lektorsky podporuje vnímání důležitosti zákaznické a zaměstnanecké spokojenosti. Lektoruje především soft-skills témata a předává informace tak, aby je účastníci pochopili, vzali si z nich, co potřebují a uvedli je co nejdříve do praxe. Zároveň přirozeně motivuje k dalšímu růstu. V osobním životě je nadšenou podporovatelkou a propojovatelkou, která má spoustu aktivit, miluje svou rodinu a přátele, pobyt v lese, hudbu a relaxuje při jakémkoliv kuchyňském tvoření. A největší vnitřní klid nachází v ledové vodě, do které už přivedla hezkou řádku lidí.

Motto: „Cílem života je rozvíjení naší vlastní osobnosti, dokonalá realizace naší přirozenosti, právě proto existujeme.“ Oscar Wilde
Jan Poštulka

Jan Poštulka

Vzděláním ekonom, kouč a lektor vzdělávání dospělých. Přes dvacet let se pohybuje v oblastech řízení lidských zdrojů a ekonomice ve zdravotnictví, ve kterých získává své manažerské a profesní zkušenosti. V současnosti působí jako ředitel zdravotnického zařízení. Ve své lektorské praxi se zaměřuje na rozvoj a motivaci zaměstnanců, prezentační a komunikační dovednosti, leadership a řízení změn, manažerský koučink a aplikaci pracovního práva.

Motto: Motto: „Život je nejlepší školou života.“ Jára Cimrman
Kamila Cermanová

Kamila Cermanová

Kamila má 5 let zkušeností se školení první pomoci, jak u dětí tak dospělých. Zaměřuje se nejen na podání zábavnou formou, ale hlavně efektivní a praktickou.  Jejími kurzy už prošly stovky lidí, kteří si odnesli praktické zkušenosti a rady a lépe si zásobili svou autolékárničku.

Pokud chcete přímo akční zážitkovou formou, Kamila doporučuje vystoupit si z komfortní zóny a zažít modelovou situaci se zraněním. Zvládnete zachovat klidnou hlavu, když uvidíte krev? Koho ošetřit jako první? Možno aplikovat i jako teambuilding.

Motto: ,,Škola hrou“ J. A. Komenský
Martina Szturc Káňová

Martina Szturc Káňová

Martina má více než 20 let zkušeností v HR vedoucích pozicích. S nastavováním HR procesů, budováním HR týmů a se spoluprací se senior managementem. Působila v oblasti HR od výroby přes bankovnictví, IT až po podnikové služby. Prošla HR od role Specialistky až po pozici HR ředitelky. Je dlouholetou lektorkou HR akademie VŠB – TUO.  

Vždy ji zajímalo budování a design efektivních týmů, leadership, odemykání potenciálu jednotlivých členů týmu a pohled na tým jako dobře složené puzzle. Zaměřuje se také na osobní rozvoj, hledání rovnováhy a směru v životě, dosažení reálné a měřitelné změny, zlepšování a efektivitu vztahů. Proto se rozhodla dále hlouběji věnovat oblasti koučinku. 

Říká o sobě: „Na nic si nehraji. Všímám si detailů, když pro stromy nevidíte les. Pomůžu Vám poznat, co je hlavní.“ Věřím, že mohu nabídnout praktický přístup, aktivní naslouchání, strukturu k cíli, respekt a opravdový zájem.

Motto: „Příroda nespěchá, přesto vždy vše dokončí.“
Martina Zbořilová

Martina Zbořilová

Martina je akreditovaná koučka, lektorka a manažerka s více jak 15letou zkušeností v oblasti vedení a rozvoje lidí. V rámci své praxe získávala zkušenosti na různých manažerských pozicích (od těch nižších, kdy vedla cca 15 lidí, až po ty vyšší, které čítaly zodpovědnost za  250 zaměstnanců).

Vždy ji na vedení lidí zajímala zejména část jejich rozvoje a motivace. I díky tomuto zájmu se postupně dostala ke koučování, kterému se od roku 2018 aktivně věnuje. Úspěšně prošla akreditovaným koučovacím výcvikem a dále komplexním  výcvikem v Gestalt přístupu v koučování.

Svým klientům umožňuje zastavit se, nadechnout, podívat se na své cíle z nadhledu a vykročit pro ně tou správnou cestou k jejich dosažení. Opírá se hlavně o empatii, aktivní naslouchání a koučovací techniky založené právě na Gestalt přístupu.

Věnuje se také mentoringu a lektorské činnosti měkkých dovedností, kde se zaměřuje zejména na koučovací přístup ve vedení lidí a osobní rozvoj. Témata jí blízká jsou také manažerské dovednosti, efektivní komunikace, zpětná vazba, práce s emocemi a plánování a realizace rozvoje zaměstnanců.

Motto: Motto: „„Změna přijde, když se zastavíš“
Michaela Klimková

Michaela Klimková

Michaela vystudovala obor Management na Ekonomické fakultě VŠB-TU Ostrava. Během studia na vysoké škole pracovala v neziskové studentské organizaci  AIESEC. V této organizaci si během krátké doby mohla vyzkoušet řadu různých činností (obchod, marketing, talent management, prezentování apod.) V té době si uvědomila, že vzdělávání dospělých a rozvoj lidského potenciálu je směr, kterým se chce vydat. Proto pak působila rok ve vzdělávací společnosti TRENINK VILIM, kde byla „pravou rukou“ ředitele a lektorů. Po ukončení VŠ nastoupila do společnosti eD´Systém a.s. na pozici HR specialista vzdělávání, kde byla zodpovědná za  tvorbu vzdělávacích plánů a jejich plnění, rovněž se podílela na koordinaci samotných vzdělávacích aktivit, jimiž často byla součástí.  Následně působila v IT společnosti Elinkx na pozici HR specialisty, kde měla na starosti jak část vzdělávání zaměstnanců, tak i recruitment, hodnocení zaměstnanců apod.

V současnosti působí ve společnosti Seduo jako obchodní reprezentant, ve volném čase jako lektor pro společnost Erudio Patria či neziskovku TEEN enterprise.

Michaela miluje přírodu, sport a výzvy. Její prioritou je rodina a osobní rozvoj.

Motto: „Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe.“ (John Lennon)
Monika Buroňová

Monika Buroňová

Monika má dvacet let zkušeností v oblasti vedení lidí a řízení výkonu. Vedla manažery týmů zabývajících se prodejem a servisem po telefonu, komunikací na sociálních sítích a vymáháním pohledávek. V pozici provozní ředitelky vede společnost zabývající se správou nemovitostí. Ve všech svých profesích vždy především komunikovala s lidmi, práce s lidmi ji vážně baví, a proto absolvovala také akreditovaný koučovací výcvik a je mentorkou. Byla také Ombudsmanem pro zaměstnance, důvěra je pro ni v mezilidských vztazích zásadní. Monika je mámou dvou školních dětí a již pět let se věnuje lektorování. Ráda běhá, jezdí na snowboardu, má ráda kopce (především ty beskydské) a nejvíce si odpočine u čtení. Neustále se profesně vzdělává a velmi intenzivně se věnuje i osobnímu rozvoji.

Motto: „S přítelem schopným kritiky po boku můžeš jít rychleji vpřed.“ (Johann Wolfgang von Goethe)
Pavla Uhrová

Pavla Uhrová

Pavla pracuje jako interim manažer či externí pomoc na několika projektech. Má také přes 20 let zkušeností v oblasti veřejné správy, z toho 10 let ve vedoucích pozicích, kde je její hlavní náplní práce řízení lidských zdrojů. V průběhu zaměstnání absolvovala na vysokých školách obory Veřejná správa a Andragogika. Za nezbytnou součást své každodenní práce s lidmi považuje psychologii, ve které se průběžně vzdělává. Při lektorování uplatňuje nejen svou manažerskou praxi, ale také lidskou přirozenost a pozitivní myšlení. Ráda se setkává a spolupracuje s aktivně a sportovně založenými lidmi, nevyhýbá se ani adrenalinovým sportům jako jsou vysokohorská turistika, ferraty.

Motto: „Když všichni mluví o nemožnostech, hledej možnosti.“ Tomáš Baťa
Romana Řezníčková

Romana Řezníčková

Romana studovala na Filozofické fakultě Ostravské univerzity.  Od roku 2001 pracuje jako lektorka a mentorka
osobního rozvoje. Od roku 2017 se její sbírka zkušeností rozšířila o činnost personalisty v české
rodinné firmě a o kariérové poradenství. Má 7 letou zkušenost s personalistikou a 21 letou
zkušenost s lektorováním dospělých v oblasti seberozvoje. Své zkušenosti propojuje a využívá při
lektorování i poradenství a mentoringu.

Motto: Pomáhám lidem objevit jejich potenciál a rozvíjet jej.
Taťána Bujnochová

Taťána Bujnochová

Táňa pracuje jako agilní kouč v T-mobile. Má zkušenost také jako projektový manažer na velkých i malých projektech (byla i „dvorním“ projektovým manažerem Janise Samarase v Kofole). Několik let se pohybovala na volné noze na trhu vzdělávání dospělých. Časem se vyhranila na témata spojená s vedením lidí a projektovým řízením, do kterého ráda fušovala. Protože při projektovém řízení považuje za nejdůležitější právě lidi, studovala proto i směry psychologické, třeba Gestalt a Neurolingvistické programování, které jí pomohly pochopit, zpracovat a reagovat na situace v sociálním prostředí. Jinak je studovaný ekonom, což ji trochu usadilo na pevnou zem, ohraničenou a strukturovanou. Při projektovém řízení ráda využívá spojení agilních a tradičních přístupů. Vnímá, že každý přístup má svůj smyl a není třeba nic zavrhovat, ani zbytečně oba přístupy vůči sobě vymezovat. Miluje facilitaci, její sílu, proměnlivost a užitečné závěry. Jako formu vzdělávání či rozvoje má nejméně ráda poradenství a nevyžádané rady, ty nemá ráda vůbec. Sílu vidí v koučinku. A protože na sobě ráda pracuje, prošla samozřejmě i koučovacím výcvikem.

Motto: „To, co je za námi, a to, co je před námi, jsou drobnosti ve srovnání s tím, co je v nás.“ Oliver Wendel Holmes