Vzdělávání

Poskytujeme vzdělávaní formou akreditovaných kurzů, vlastních vzdělávacích programů a seminářů. Vhodné zejména při systematické práci s cílovou skupinou.

Vzdělávací akademie

Nejefektivnější je systémové vzdělávání. Mezi nejžádanější patří akademie, které jsou oblíbené pro své výsledky. Intenzivní půlroční až roční práce s cílovou skupinou je znát. Nejčastěji je to Projektová, Obchodní nebo Talent akademie.

Akreditované kurzy, včetně závěrečné zkoušky

Lektor dalšího vzdělávání

6-denní nebo 12-denní interaktivní kurz ve kterém jsi účastníci připravují vlastní školení. Co nejméně teorie a co nejvíce metodiky a praxe. Vše je ukončeno zkouškou před autorizovanou osobou.

Kurz má akreditaci MŠMT.

Neurolingvistické programování v komunikaci

Psychologie v komunikaci na 2-denním semináři. Obsah je zaměřený na nastavení a zvládání funkční komunikace.

Kurz má akreditaci MPSV.

Personalista

15-denní kurz zaměřen na komplexní prípravu na personální činnost. Je určen především pro stávající a budoucí personální managery.  Účastníci si v průběhu připravují podklady pro vlastní personální práci. Kurz je ukončen zkouškou před autorizovanou osobou.

Kurz máme akdreditovaný od MPSV.

Kouč

Všestranný kouč, to je cíl našeho 15-denní kurzu zaměřeného na osvojení koučovaích nátrojů a technik z různých směrů koučování i psychologie i dalších oborů.

Kurz má akreditaci MŠMT.

Zkoušky profesní kvalifikace

Získali jsme autorizace MŠMT a MPSV k ověřování dosažení odborné způsobilosti uchazeče – tedy oprávnění zkoušet a vydávat osvědčení o získání těchto profesních kvalifikací:

  • Lektor dalšího vzdělávání (kód: 75-001-T)
    Informace o aktuálních termínech, možnosti přihlášení a obsahu zkoušky naleznete ZDE.
  • Personalista (kód: 62-007-N)
  • Specialista hodnocení a odměňování zaměstnanců (kód: 62-012-R)
  • Specialista náboru, přijímání a uvolňování zaměstnanců (kód: 62-013-R)
  • Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců (kód: 62-014-R)

Rozhodnutí o získání autorizací MPSV ke stažení ZDE.

Rozhodnutí o získání autorizace MŠMT pro profesní kvalifikaci Lektor dalšího vzdělávání ZDE.

Osobní a pracovní management

Management je odvozen od slova řídit. Nejen podřízené, ale také sebe. Kvalitní management znamená kvalitní výsledky. Můžeme pomoci například s tématy GTD, rozhodování, komunikace změny, hodnocení aj.

Psychologie a komunikace

Komunikace je základem skoro všech úspěchů i neúspěchů. Abychom se přiklonili spíše k těm úspěchům, můžeme Vám nabídnout pomoc NLP, práce s prokrastinací, syndromem vyhoření nebo mozkovým joggingem či spoustou dalších oblastí.

Rozvoj kreativity

Kreativita nás podporuje také v řešení složitých situací. Je to hledání cest k řešení. Pomůžeme Vám hledat třeba prostřednictvím myšlenkových map, řešení problémů, sketchnotingem či psaním firemního časopisu apod.

HARD témata

Témata, která patří mezi velmi žádaná, zvláště pro technicky zaměřené publikum. Pracujeme s projektovým řízením (waterfallové i agilní), ekonomikou pro neekonomy, pracovní právo pro manažery, první pomocí aj.

Standardní témata

Nejběžnější okruhy, avšak s velkou přidanou hodnotou. To je například multikulturní komunikace (standardním i gamifikačním způsobem), podávání zpětné vazby, prezentace, loajalita i vyjednávání a mnoho dalšího.

V případě zájmu prosím kontaktujte

Zuzana Sivoňová

Zuzana Sivoňová

Koordinátorka
Telefon: +420 777 616 074