Personální a procesní audity

Efektivita práce a procesů je stěžejním bodem mnoha společností. Profesionálně provedené audity mohou nejen přinést nový pohled na situaci, zefektivnit činnost, ale také zvýšit motivaci zaměstnanců.

Efektivita práce a procesů je stěžejním bodem mnoha společností. Profesionálně provedené audity mohou nejen přinést nový pohled na situaci, zefektivnit činnost, ale také zvýšit motivaci zaměstnanců.

Dokážeme zpracovat komplexní personální a procesní audity, podle zadání (cílů), které nastaví klient.

Nepracujeme „od stolu“, u klienta trávíme spoustu času ve společnosti, ať poznáme její specifika. Abychom zmírnili obavy zaměstnanců, začínáme workshopem pro nastavení sociálního klimatu a seznámení s klíčovými lidmi. Auditujeme procesy, pozice, právní dokumenty, atmosféru, loajalitu, firmy jako celek i jednotlivé osoby. O výsledcích informujeme průběžně, aby klient věděl, jak to vypadá a co se děje. V závěrečné zprávě nejen hodnotíme situaci, ale navrhujeme další kroky, nastavujeme řešení a přinášíme porovnání i s dalšími společnostmi.

Na co jsme hrdí je, že s námi nejen klienti, ale i jejich zaměstnanci spolupracují v příjemné atmosféře a berou naši práci jako přínosnou.

V případě zájmu prosím kontaktujte

Zuzana Sivoňová

Zuzana Sivoňová

Koordinátorka
Telefon: +420 777 616 074