O nás

Jsme společnost, která se svými klienty hledá možné nástroje a cesty k realizaci efektivní změny. Rádi posouváme směřování klientů blíže k nastaveným cílům a vizím. Umíme víc než naplnit váš plán vzdělávání. Při své práci se opíráme o odbornost, propracovanou metodiku a o aplikaci získané dovednosti do praxe.

VIZE

Chceme, aby kdokoli, kdo chce efektivní změnu mohl využít naše nástroje k její realizaci.

MISE

Pomáháme ke smysluplným změnám.

SDÍLENÉ HODNOTY

Lidé / Kvalita / Zázemí / Spolehlivost / Inovace / Důvěra / Respekt

MOTTO

Strategický partner rozvoje Vaší firmy

STRATEGIE

Zvýšení prestiže na českém a slovenském trhu.

Management

Taťána Bujnochová
Jana Trdá

Společenská zodpovědnost

Možná jsme malá společnost v Moravskoslezském kraji, ale zato myslíme světově. A svět nám není lhostejný. Pravidelně podporujeme projekty, které dávají okolí i zainteresovaným osobám pocit, že o ně někdo stojí.

Celkově jsme na CSR za poslední tři roky věnovali cca 300 000 Kč

fotka projektu Jmenuji se Mysonley

Jmenuji se Mysonley

Na začátku roku 2016 jsme se rozhodli na dálku adoptovat chlapce Mosonleyho z Haiti. Oblast, kde chlapec žije je velmi chudá a náš příspěvek zaplatí tomuto sympatickému klučinovi školu od první do šesté třídy. Adopci nám zprostředkovala Arcidiecézní charita Olomouc. Od Mysonley máme i jeho první vysvědčení a je vážně šikovný.

fotka projektu Zasaď strom, podpoř strom…

Zasaď strom, podpoř strom…

V národním parku Gunung Leuser na Sumatře jsme se rozhodli podpořit ochranu stromu, které jsou součástí jedného z největších rezervací fauny a flóry v jihovýchodní Asii. Chceme takto veřejně podpořit aktivity zachraňující pralesy a připojit se k protestům proti jejich zbytečnému pustošení a vypalování.

fotka projektu Ostravský Puštík

Ostravský Puštík

Již druhým rokem přispíváme na výdaje spojené s chovem puštíka bělavého středoevropského, který hnízdí v korunách ostravské ZOO.

fotka projektu Poradenství a koučing studentů

Poradenství a koučing studentů

Naša Jana pravidelně věnuje svoj volný čas pro poradenství a koučing ostravských studentů seskupených v ostravské organizaci AIESEC.

fotka projektu Moment, dobročinný second-hand

Moment, dobročinný second-hand

Obecně prospěšná společnost Moment funguje na principu vracení použitých věcí do oběhu a pomocí získaných peněz podporuje velké spektrum dobročinných projektů od distribuce jízdních kol do Afriky až po mobilní hospic. Pomáháme sbírkami oblečení a výhledově také vzděláváním této party nadšenců.

fotka projektu Chráněná textilní dílna

Chráněná textilní dílna

Drobné dárky pro naše zaměstnance nakupujeme v chráněné textilní dílně, kterou provozuje Charita sv. Alexandra, Ostrava-Kunčičky.